SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Golden Time 14. Bölüm İzle

29 Temmuz 2020 - Golden Time, Tüm Animeler

 

 

 

Golden Time 14. Bölüm Türkçe İzle

Golden Time 14. bölüm izle, Golden Time 14. bölüm hd izle, Golden Time türk anime tv, Turkish Anime

Golden Time 14. Bölüm izle

Golden Time izle - turkish anime izle

Bölüm Sayısı: 24

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Romantizm, Komedi, Dram

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 04 Ekim 2013

Konu:

Tada Banri liseden mezun olduğu gün arkadaşlarıyla birlikte kasabalarındaki ahşap köprü üzerinden evlerine giderlerken, suda bir şey gördüğünü sanan Banri ne olduğuna bakmak isterken köprüden düşer ve yaralanır. Yaraları iyileşir lakin bu kazadan sonra hafızasını kaybeder. Geçmişte tanıdığı herkes artık bir yabancıdır. Buna kendide dahil çünkü artık başka biridir. Ailesi sürekli bildikleri ve sevdikleri Banri’nin ne zaman geri geleceğine dair ümitlerini korumaktadır. Banri kazadan sonra üniversite sınavlarına hazırlanır ve hukuk fakültesini kazanır. Üniversite için Tokyo’da annesiyle birlikte bir ev kiralar ve evin eşyalarını düzdükten sonra annesi kasabasına geri döner. Banri artık koca şehirde tek başınadır. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen burdaya tıklayarak bağış yapabilir  veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Animelerin listesine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizin Manga kısmına da göz atmayı unutma derim 🙂

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.