SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Gensou Sangokushi: Tengen Reishinki izle

Gensou Sangokushi Tengen Reishinki anime izle

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Fantastik, Oyun ve Tarihi.

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 11 Oca 2022

Gensou Sangokushi: Tengen Reishinki Anime Konusu:

Gensou Sangokushi: Tengen Reishinki Çin’in 3 Krallık olarak ayrılıp savaşarak ülkeyi birleştirmeye çalışan savaş lortlarının zamanında geçer. Bu büyük savaşlar zinciri Şeytanların Kralı Mouryou’nun dikkatini çeker ve Mouryou savaşları uzatıp insan ırkını birbirine kırdırmak suretiyle yok etmek ister. Bu şeytani krala karşı Tengen adlı bir örgüt anti-Mouryou orduları kurar ve Çin’i kurtarmak için şeytanlarla her yerde savaşmaya başlarlar. Ancak 6. Anti-Mouryou ordusu bir anda yok edilir, bunun üzerine köhne savaşçılardan oluşan bir grup 6. Ordunun yerini alır ve savaşa atılırlar. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Gensou Sangokushi: Tengen Reishinki 1. bölüm izle ve Fantasia Sango 1. bölüm HD izle. Gensou Sangokushi: Tengen Reishinki Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir