SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Gaikotsu Kishi-sama, Tadaima Isekai e Odekakechuu 5. Bölüm izle

6 Mayıs 2022 - Gaikotsu Kishi-sama, Tadaima Isekai e Odekakechuu, Tüm Animeler

Gaikotsu Kishi-sama, Tadaima Isekai e Odekakechuu 5. bölüm izle ve Skeleton Knight in Another World 5. bölüm  izle. Türkçe anime izle.

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Aksiyon ve Fantastik

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 07 Nisan 2022

Gaikotsu Kishi-sama, Tadaima Isekai e Odekakechuu Anime Konusu:

Oyuncunun biri oynadığı oyunun başında uyuyakalır. Uyandığında ise kendini oyunun dünyasında, bir iskelet olarak bulur. Üstüne güçlü zırhlar ve silahlar kuşanmıştır ama korkutucu görünümünden bir türlü kurtulamaz. Arc, bu yeni, fantastik dünyada kendine bir yer bulmalıdır. Sessiz, sakin bir hayata dair umutları, yolunun kesiştiği güzel bir elf savaşçısı yüzünden suya düşer. Böylece Arc’ın olaylarla dolu macera hayatı başlamış olur! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Gaikotsu Kishi-sama, Tadaima Isekai e Odekakechuu 5. Bölüm izle

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.