SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Futsal Boys!!!!! izle

Türkçe anime izle futbol anime çizgi filmi izle

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Spor

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 09 Ocak 2022

Futsal Boys!!!!! Anime Konusu:

Hikaye, futsalın tüm dünyada popülerleşmesinden on yılı aşkın bir süre sonrasında geçiyor. Başrol Haru Yamato, U-18 dünya kupasını izliyor ve Tokinari Tenouji adında bir Japon oyuncudan etkileniyor. Tenouji gibi bir oyuncu olmak amacıyla Koyo Akademisi Lisesi’nin futsal takımına katılıyor. Ardından arkadaşlar edinip rakipleriyle yüzleşiyor. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Futsal Boys 1. bölüm izle ve Futsal Boys!!!!! 1. bölüm HD izle. Futsal Boys Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir