SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Freezing 4. Bölüm

26 Ekim 2019 - Freezing, Tüm Animeler

 

 

 

Freezing

(フリージング)

Freezing 4. bölüm türkçe altyazılı izle, Freezing turkish anime türkanime, türkçe anime izle, turkanime tv, türkçe anime indir, anime indirme sitesi, ecchi anime, komedi, fantastik, romantizm, aksiyon, okul, Freezing 4. bölüm türkanime izle, turkish anime

Freezing 4. Bölüm | Türkçe Anime İzle

Bölüm Sayısı: 12+

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Dövüş Sanatları, Aksiyon, Romantizm, Bilim Kurgu, Harem, Seinen, Dram, Ecchi

Yaş Sınırı: 17+ (Hafif Çıplaklık)

Yayın Tarihi: 08 Ocak 2011

Konu:

Başka bir boyuttan gelen ”Nova” adlı yaratıkları dünyayı istila etmeye başlar, kendilerine ”Pandora” adı veren bir grup genç kadın bu yaratıklarla mücadeleye girerler. Özel bir akademide Pandora’larla birlikte eğitilen ”Sınırlayıcılar”, Novaların kabiliyetlerini sınırlayıp Pandora’lara yardım ederler. Pandoralar kadın sınırlayıcılar erkek olur ve bir takım oluştururlar.

Erkek kahramınımız Kazuya’nın ablası Kazuha da bir Pandoradır, fakat Novalar ile yapılan bir savaşta hayatını kaybetmiştir ve Kazuya bunun üzerine akademiye katılmaya karar verir. Kazuya akademiye katıldığı zaman oradaki en güçlü Pandora olan Bridgette L. Satellizer ile karşılaşır ve Satellizer, Kazuya’nın ablası Kazuha’ya çok benzemektedir. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.