SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Fena: Pirate Princess (Kaizoku Oujo) 2. Bölüm izle

5 Eylül 2021 - Fena: Pirate Princess (Kaizoku Oujo), Tüm Animeler

 

 

 

Kaizoku Oujo 2. bölüm izle veya Fena: Pirate Princess 2. bölüm hd izle ve Kaizoku Oujo türk anime tv de Anime izle Turkish Anime.

Kaizoku Oujo izleBölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Aksiyon ve Macera

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 14 Ağustos 2021

Fena: Pirate Princess veya Kaizoku Oujo Anime Konusu:

Genç yetim bir kız olan Fena Houtman, Britanya İmparatorluğu’nun askerleri tarafından kullanılmak ve atılmak üzere, maldan başka bir şey olma umudunun olmadığı bir adada büyümüştür. Ancak Fena, yetimden daha fazlasıdır. Gizemli geçmişi kapısını çaldığında Fena, kendisine baskı yapanların zincirlerini kıracaktır. Amacı esaretten kurtularak yeni bir kimlik oluşturmak ve gerçekten ait olabileceği bir yer aramak ve “Eden” anahtar kelimesinin ardındaki gerçek gizemleri bulmak. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya ek olarak istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilir bu sayede hem bizimle ve hem de anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim.

Fena: Pirate Princess (Kaizoku Oujo) 2. Bölüm izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.