SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to 12. Bölüm izle

30 Mart 2022 - Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to, Tüm Animeler

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to 12. bölüm izle ve Fabiniku, Isekai Bishoujo Juniku Ojisan 12. bölüm Final izle. Fabiniku, Life with an Ordinary Guy Who Reincarnated into a Total Fantasy Knockout Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Fabiniku, Isekai türkçe anime izle

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Fantastik, Komedi, Macera, Isekai.

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 12 Oca 2022

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to Anime Konusu:

Sıkıcı yaşlı bir adam ve yakışıklı arkadaşı bir tanrıça tarafından başka bir dünyaya ışınlanır. Ancak, tanrıçanın oyunu sonucu eşsiz güzellikte bir genç kıza dönüşmüştür. Vücudunu geri alabilmek için en yakın arkadaşıyla birlikte bir maceraya atılıp İblis Kralı yenmesi gerekecektir. “Güzel bir kıza dönüşen yaşlı bir adam” ve “yakışıklı bir ihtiyar”! Bambaşka bir dünyada, çılgın rom-com macerası başlasın! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to 12. Bölüm izle FİNAL

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.