SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Estab-Life: Great Escape 2. Bölüm izle

2 Nisan 2022 - Estab-Life: Great Escape, Tüm Animeler

Estab-Life: Great Escape 2. bölüm izle ve Estab Life Great Escape 2. bölüm HD Türkçe anime izle.

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Bilim Kurgu

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 07 Nisan 2022

Estab-Life: Great Escape Anime Konusu:

Uzak bir gelecekte. Dünya nüfusu zirveye ulaştıktan sonra, düşüşe geçti. İnsan çeşitliliğinde büyük bir deney yapmak amacıyla, ekosistemi yönetmek ve türlerin korunmasına yardım etmesi için bir Yapay Zeka geliştirildi. Genetik mühendisliği yoluyla, canavarlar, büyülü varlıklar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli insanlar, duvarlarla çevrili “topluluklara” ayrılmış farklı şehirlerde yaşamak için yaratıldı. Her topluluk, orada yaşayan insanlara uygun eşsiz bir kültür geliştirdi. Yaşam ve sistemleri, Yapay Zeka tarafından hayatta kalmalarını sağlamak için sürekli olarak devam ettirildi. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Estab-Life: Great Escape 2. Bölüm izle

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.