SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Dorohedoro 1. Bölüm

20 Ocak 2020 - Dorohedoro, Tüm Animeler

 

 

 

Dorohedoro 1. Bölüm İzle

Dorohedoro 1. bölüm izle, Dorohedoro 1. bölüm hd izle, Dorohedoro türkanime, türkçe anime izle,  türkçe anime indir, anime indirme sitesi, ecchi anime, komedi, fantastik, romantizm, turkanime tv, aksiyon, okul, Dorohedoro 1. bölüm türkçe altyazılı izle, turkish anime

Dorohedoro türkçe anime izle, dorohedoro izle

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Fantastik, Aksiyon, Korku, Komedi, Seinen

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 13 Ocak 2020

Konu:

Vefatın kol dolaştığı, yasa ve etiğin unutulduğu “Koridora(Hole)” olarak adlandırılan bir kentte, bir sihirci klanı karanlık sihir sanatlarını kullanarak tüyler ürperten deneylere imza atmaktadırlar; insanları bir haşere gibi avlayıp onların üzerinde muhtelif sihirler sınamak gibi. Nikaido’nun yolu, karanlık bir caddede insandan çok sürüngene benzeyen Caiman ile kesişir. İkisi birden bu lanet sihri ortadan kaldırabilmek için Hole’daki sihircileri avlamaya başlarlar. Fakat baş sihirci En, ulusunu katleden ve kendisine sihir işlemeyen bu kertenkele adamı durdurmak için kendi “paklikçi” ekibini yollar ve iki dünya arasında büyük bir vefat-kalım gayreti başlar.

Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Animelerin listesine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Dorohedoro 1. Bölüm | Türkçe Anime İzle

Anime Puanı:
7.8/10

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.