SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Deep Insanity: The Lost Child 2. Bölüm izle

20 Ekim 2021 - Deep Insanity: The Lost Child, Tüm Animeler

Deep Insanity: The Lost Child 2. bölüm izle ve Deep Insanity: The Lost Child 2. bölüm HD izle. Deep Insanity: The Lost Child Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Bilim Kurgu

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 03 Ekim 2021

Deep Insanity: The Lost Child Anime Konusu:

Delilik ve uyanmayan uyku, Randolph sendromu. Bu yeni hastalık, Antarktika’da ortaya çıkan devasa yeraltı dünyası Asylum’un neden olduğu yavaş ama hızlı bir şekilde insanlığa yaklaşıyor. Dünyadan farklı garip yaratıklar ve bilinmeyen kaynaklar var. İnsanlar, büyük bir servet, organizasyon planları veya kendi hırslarını elde etmek için gizemli yeni dünyanın derinliklerine doğru bir yolculuk başlıyor. Ve burada yalnız ve kalbinde bir dilek olan genç bir adam Asylum’un ön saflarına meydan okumaya çalışıyor. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Deep Insanity: The Lost Child 2. Bölüm izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.