SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Deca-Dence 1. Bölüm

10 Temmuz 2020 - Deca-Dence, Tüm Animeler

 

 

 

Deca-Dence 1. Bölüm İzle

Deca-Dence 1. bölüm izle,Deca-Dence 1. bölüm izle, Deca-Dence türk anime tv, Turkish Anime

Deca-Dence anime izle

Bölüm Sayısı: XXX

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 08 Temmuz 2020

Konu:

Gadolların bilinmeyen yaşam formlarının belirmesiyle, insanlık, nesillerinin tükenmesi tehlikesiyle karşı karşıya kalalı yıllar geçmiştir. Bu tehlikeden sağ çıkan insanlar, şimdilerde, kendilerini Gadol tehdidinden korumak için inşa ettikleri 3000 metre yüksekliğinde bir kale olan Deca-dence’de yaşarlar.rnrnDeca-dence’in sakinleri ise ikiye ayrılır: Gadollarla her gün savaşan Gearlar ve savaş becerileri olmayan Tankerlar. Bir gün, Gear olma hayaliyle yanıp tutuşan Tanker Natsume, Deca-dence’in zırh tamircisi suratsız Kaburagi’yle tanışır.rnrnNatsume, hayata pozitif yaklaşan ve hayallerinden vazgeçmemiş bir kızken, Kaburagi hayallerinden çoktan vazgeçmiş, gerçekçi bir oğlandır. Bu iki zıt kutbun şans eseri meydana gelen tanışması, eninde sonunda dünyanın gidişatını sarsacaktır. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen burdaya tıklayarak bağış yapabilir  veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Animelerin listesine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizin Manga kısmına da göz atmayı unutma derim 🙂

Deca-Dence 1. Bölüm izle

Anime Puanı:
8.4/10

Deca-Dence 1. Bölüm” üzerine bir düşünce

Aksamyatmazsabahkalkmazogullari

Devami gelsin lutfen

Yanıtla

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.