SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Death Note 9. Bölüm

31 Aralık 2019 - Death Note, Tüm Animeler

 

 

 

Death Note

(Ölüm Defteri)

Death Note 9. bölüm izle, death note 9. bölüm hd izle, ölüm defteri türkçe izle, ölüm defteri izle, death note 9. bölüm türkanime, türkçe anime izle,  türkçe anime indir, anime indirme sitesi, fantastik, gizem, gerilim, polisiye, romantizm, turkanime tv, aksiyon, okul, death note 9. bölüm türkçe altyazılı izle, turkish anime

Death Note 9. Bölüm | Türkçe Anime İzle

Bölüm Sayısı: 37

Bölüm Süresi: 23 Dakika

Tür: Doğaüstü Güçler, Polisiye, Psikolojik, Gerilim, Gizem

Yaş Sınırı: 17+ (Şiddet & Argo)

Yayın Tarihi: 04 Ekim 2006

Konu:

Death Note anime konusu son derece özgün olduğu gibi ilk yayınlandığı günden bugüne kadar pek çok yapım içinde ilham kaynağı olmuştur. Farklı farklı varyasyonları ile izleyicilerin karşısına anime, film ve dizi gibi çıkan yapımlar bulunuyor. Hatta Netflix tarafından doğrudan dizi uyarlaması da yapılmıştır. Death Note animesi konusuna göre Japonya’ da henüz lise eğitimini sürdüren 17 yaşındaki Light Yagami’ nin hikayesi anlatılıyor. Light, 17 yaşında bir lise öğrencisidir. Derslerinde oldukça başarılı olduğu gibi okulundaki tüm kızların hayran olduğu bir yakışıklılığa sahiptir. Ancak tüm bunların hepsi onu fazlasıyla sıkmaktadır ve sürekli olarak yaşama dair sorgulamalar içerisindedir. Death Note izle seçeneği ile internetten izleyebileceğiniz Death Note’ de herşey Light’ in bahçede gördüğü bir defter ile değişecektir.

Light, derste olduğu bir gün okulun bahçesine gökyüzünden bir defter düştüğünü görür. Daha sonra okuldan çıkarken bu defterin olduğu yerden geçen Light, deftere baktığında “Death Note” yazısını yani Ölüm Defteri yazısını görür. İçerisindeki sayfaların tamamen boş olduğu bir ölüm defteri kapağı olan bu defteri öylesine yanına alır. Merakını cep ettiği için evde üzerinde uğraşmaya başlar. Ancak hiçbir şey beklediği gibi değildir. Bu defter gerçekten bir ölüm defteridir. Üzerine yazan kişinin yüzünü gördüğü kişilerin ismini yazdığında ölmesini sağlama gücünü veriyor. Böylesine muazzam bir güce sahip olan Light için her artık çok daha farklı olacaktır. Her bölümünün tıpkı satranç oyunuymuş gibi fikir mücadelelerinin ve planların heyecanı doruk noktasına çıkardığı Death Note izle seçeneği ile internette altyazılı olarak izlenebiliyor.

Light bulduğu ölüm defterinin gücü konusunda başlarda her ne kadar tereddütlü bir yaklaşım sergilese de pek çok defa kanıtlarını görmesi üzerine bu defteri dünyayı şekillendirmek için kullanma düşüncesine kapılır. Bunun içinde dünyanın daha iyi, daha barışçıl ve daha güzel bir yer olması için kendisine görev edinir ve defter ile birlikte pek çok farklı atılımda bulunur. Bu gelişmelerin üzerine yaşanan ani ve anlamsız ölümlerin ardından İnterpol devreye girer. Ancak her ne kadar çabalasalar da bir türlü bu ölümlerin arkasındaki gizem perdesini aralayamazlar. Tam bu sırada “L” isimli genç bir çocuk İnterpol’e destek vermeye başlar. Bu aşamadan sonra tüm olaylar Light Yagami ile “L” arasında başlayacak akıl oyunlarına sahne olacaktır. Senaryosu ve konusunun işlenişi ile çok özel bir deneyim sunan Death Note izle seçeneği ile internetten online olarak izlenebiliyor. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Animelerin listesine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Death Note Karakterler

Başkarakter Light Yagami’ nin karşısındaki en büyük rakibi “L” en önemli karakterlerdir. Bu iki karakterin yanı sıra olayların akışı içerisinde önemli roller üstlenen Misa Amane, Mello, Near, Teru Mikami, Ryuk, Rem, Sidoh ve İnterpol’ de görevli olan soruşturma ekibinden isimler bulunuyor. Her bölümü ile izleyiciyi kendisine hayran bırakan ve tüm dünyada kült haline gelen Death Note animesini izlemek isteyenler için online Death Note izle hizmetleri bulunuyor.

Death Note izle, Death Note hd izle, Death Note 1080p izle, Death Note türkçe, Ölüm Defteri izle

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.