SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Deaimon 1. Bölüm izle

7 Nisan 2022 - Deaimon, Tüm Animeler

Deaimon 1. bölüm izle ve Deaimon Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

ANİME TANITIM VİDEOSU

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Yaşamdan Kesitler

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 06 Nisan 2022

Deaimon Anime Konusu:

Nagomu Irino, babasının hastanelik oluşundan on yıl sonra ilk kez Kyoto’daki evine döner. Nagomu, ailesinin Japon tatlı çayı dükkanı Ryokushou’yu devralmak için çok heveslidir fakat bunun yerine kendisinden varis olarak anılan kıza, Itsuka Yukihira’ya, baba figürü olması istenir. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Deaimon 1. Bölüm izle

Deaimon 1. Bölüm izle” üzerine 2 düşünce

Battyss

Gerçekten Güzel Bi Anime Lütfen Devam Bölümlerini Yayınlamaya Devam edin.

Yanıtla
    admin

    Her hafta 1 bölüm olarak çıkacak yeni bölümler.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.