SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Date A Live (2. Sezon) İzle

Date A Live 2. Sezon İzle

Date A Live İzle - Turkish Anime İzle

Bölüm Sayısı: 12+

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Mecha, Romantizm, Okul, Bilim Kurgu, Harem, Komedi

Yaş Sınırı: 17+ (Şiddet & Argo)

Yayın Tarihi: 06 Nisan 2013

Konu:

Itsuka Shido liseli bir erkek öğrencidir. Bahar tatilinin son gününde şehiri harabeye çeviren bir patlama olur ve sonrasında Shido’nun önünde zırhlı bir kız belirir. Shido’nun üvey kız kardeşi Kotori; bu kızın “Special Disasterous Designated Creature: Spirit ” adıyla çağırıldığını söyler uzay zaman sarsıntılarına neden olmaktadır.Kotori anti-ruh örgütüne bağlı bir kumandandır ve görevi Shido’nun bu ruh kızla çıkmasını sağlamak üzere emir almıştır. Kotori Shido’ya sadece şunları söyler “Sana ruhu yenmeni söylemiyoruz, sadece bırakta o sana aşık olsun ve dünyayı kurtarabilelim.” Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen burdaya tıklayarak bağış yapabilir  veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Animelerin listesine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizin Manga kısmına da göz atmayı unutma derim 🙂

Anime Puanı:
8.2/10

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.