SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Blade & Soul 3. Bölüm

24 Ağustos 2019 - Blade & Soul, Tüm Animeler

 

 

 

Blade & Soul 3. Bölüm türkçe altyazılı izle, Blade & Soul, türkçe anime izle, turkanime tv, türkçe anime indir, anime indirme sitesi, dövüş anime,dövüş sanatları, fantastik, romantizm, aksiyon, okul, Blade & Soul 3. Bölüm, turkish anime

Blade & Soul 3. Bölüm | Türkçe Anime İzle

Bölüm Sayısı: 13

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Romantizm, Okul, Yaşamdan Kesitler, Doğaüstü Güçler, Komedi, Dram

Yaş Sınırı: 13+

Konu:

Aka Sword Klanı adına çalışan bir suikastçi. Ustası Hon’u öldüren kadın Jin Valel’in peşinden maceraya atılır.
Jin, Alka’nın aksine suikastçı olarak çalışıp değilde, Kaos Enerjisi’ni kontrol eden zalim bir şeytan misali insanları öldürmektedir. Yolculuğu sırassında Alka, hepsi kendi yolunda ilerleyen üç büyük savaşçı kadın ile karşılaşır ve ölen ustasının son isteği olarak suikastçi yaşamını arkasında bırakmaya çalışır.

Kore yapımı MMORPG oyunu olan Blade & Soul’dan uyarlanmıştır. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Blade & Soul animesini birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.