SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

BELLE: Ryuu to Sobakasu no Hime izle

16 Ekim 2021 - Anime Film, BELLE: Ryuu to Sobakasu no Hime (FİLM), Tüm Animeler

Belle 1. bölüm izle ve Ryuu to Sobakasu no Hime 1. bölüm HD izle. belle Ryuu to Sobakasu no Hime Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Bölüm Sayısı: 1

Bölüm Süresi: Yalnız 2 saat 2 Dakika.

Tür: Fantastik

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 06 Temmuz 2021

Belle Ryuu to Sobakasu no Hime Anime Konusu:

Suzu, Babasıyla beraber taşrada yaşayan bir lise öğrencisidir. Yıllar boyunca bir gölge gibi yaşamıştır. Bir gün beş milyon üyesi olan “U” adındaki sanal bir dünyaya katılır. Orada Suzu değil dünyaca ünlü şarkıcı Belle’dir. Kısa zaman sonra gizemli bir yaratıkla tanışır. Birlikte, gerçekte kim olduklarını keşfedecekleri macera, zorlu sınavlar ve sevgiyle dolu bir serüvene atılırlar. Ryuu to Sobakasu no Hime, genç bir kızın sosyal medya çağında büyümesini konu alan olağanüstü bir hikaye.rnrn Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

BELLE: Ryuu to Sobakasu no Hime izle

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.