SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Battle Game in 5 Seconds 9. Bölüm izle

10 Eylül 2021 - Battle Game in 5 Seconds, Tüm Animeler

 

 

 

Battle Game in 5 Seconds 9. bölüm izle veya Deatte 5-byou de Battle 9. bölüm hd izle ve Battle Game in 5 Seconds türk anime tv de Anime izle Turkish Anime.

Battle Game in 5 Seconds anime izle

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Aksiyon, Doğaüstü Güçler, Süper Güçler,

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 13 Temmuz 2021

Battle Game in 5 Seconds Anime Konusu:

Oyunları ve Konpeito’yu (Japon şekerlemesi) çok seven liseli Akira Shiroyanagi, bir gün aniden Mion adlı gizemli bir kız tarafından bir savaş alanına sürüklenir. Katılımcılara “nüfus kayıtlarının silindiği, bir deneye tabi tutulacakları ve bir takım güçler kazandıkları” söyleniyor. Akira, yeni elde ettiği güçlerle oyunu kazanmaya ve organizasyonu yok etmeye kararlı. Kimsenin beklemediği bir güç ve “akıl” becerileriyle, yeni bir savaşa başlıyor! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya ek olarak istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilir bu sayede hem bizimle ve hem de anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim 🙂

Battle Game in 5 Seconds 9. Bölüm izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir