SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Ayakashi Triangle 1. Bölüm izle

16 Şubat 2023 - Ayakashi Triangle, Tüm Animeler

Ayakashi Triangle 1. bölüm izle Exorcist bir ninja olan Matsuri, kendisi hakkında “özel” bir şeye sahip gibi görünen çocukluk arkadaşı Suzu’yu hedef alan bir ayakashi olan Shirogane ile karşılaşır. Ayakashi Triangle 1. bölüm Türkçe anime izle. 

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Aksiyon, Doğaüstü Güçler, Ecchi, Komedi, Romantizm, Shounen

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 09 Ocak 2023

Ayakashi Triangle Anime Konusu:

Matsuri Kazamaki, ayakashi adı verilen kötü ruhları kovan şeytan kovucu bir ninjadır. Çocukluk arkadaşı Suzu Kanade, ayakashi’yi cezbetme eğiliminde olduğundan, onu onlardan gizlice korur. Ama şimdi Suzu, kedi gibi görünen ama kralları olarak tüm ayakaşilere hükmeden bir ayakashi olan Shirogane’nin dikkatini çekti! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Ayakashi Triangle 1. Bölüm izle

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.