SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Attack on Titan [3. Sezon | 2. Kısım]

Attack on Titan 3. Sezon 2. Kısım

(Shingeki no Kyojin 3. Sezon​ 2. Kısım)

Anime Puanı:
9.3/10

Bölüm Sayısı: 10

Bölüm Süresi: 23 Dakika

Tür: Aksiyon, Fantastik, Shounen, Süper Güçler, Askeri, Dram, Gizem

Yaş Sınırı: 17+ ( Şiddet & Argo)

Yayın Tarihi: 23 Temmuz 2018

Konu:

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) serisinin üçüncü sezonunun ikinci kısmıdır.

Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Devler tıpkı anlatılagelmiş hikayelerdeki gibi, uzun, zekadan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insan, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şu anki zaman diliminde ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile sütkardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde annelerinin bir dev tarafından canlı canlı yenilişini izlerler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Attack on Titan [3. Sezon | 2. Kısım]” üzerine bir düşünce

AOT

3. Sezon 1. Kısım Çok Şaçmaydı Bu Kısımdan Güzel Sahneler Bekliyorum

Yanıtla

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.