SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Ao Ashi 1. Bölüm izle

10 Nisan 2022 - Ao Ashi, Tüm Animeler

Ao Ashi 1. bölüm izle ve Ao Ashi Futbol konulu Türkçe anime izle.

ANİME TANITIM VİDEOSU


Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Spor

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 09 Nisan 2022

Ao Ashi Anime Konusu:

Ashito Aoi, Japonya’nın sakin bir kasabasında futbolcu olmaya can atan bir gençtir. Futbol kulübü iyi olan bir liseye gitme umutları, önemli bir maçta takımının kaybedip turnuvadan elenmesine sebep olduğu bir olaydan sonra mahvolur. Aoi, yine de Tokyo’yu ziyaret eden önemli bir kişinin dikkatini çekmiştir. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Ao Ashi 1. Bölüm izle

Etiketler:

Ao Ashi 1. Bölüm izle” üzerine bir düşünce

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.