SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Akebi-chan no Sailor-fuku izle

Akebi's Sailor Uniform izle, Akebi's Sailor Uniform anime izle

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Okul ve Yaşamdan Kesitler

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 08 Oca 2022

Akebi-chan no Sailor-fuku Anime Konusu:

Komichi Akebi ailesiyle taşrada yaşayan bir kızdır. Prestiji yüksek olan Rubai Akademisini kazanır ve sadece iki şey ister, okulun denizci üniformasını giymek ve 100 arkadaşa sahip olmak. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Akebi-chan no Sailor-fuku 1. bölüm izle ve Akebi’s Sailor Uniform 1. bölüm HD izle. Akebi-chan no Sailor-fuku Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.